Darmowa
WYCENA
dokumentów

Formy kontaktu z biurem tłumaczeń online

2019-04-12 Protlumaczenia

Możliwość swobodnej komunikacji to podstawa dobrej współpracy na linii klient – biuro tłumaczeń. W dzisiejszych czasach taką sposobność dają dostępne zdobycze techniki.

Nie ignorujemy tego faktu i dlatego naszym odbiorcom zapewniamy możliwość kontaktu z naszymi konsultantami  poprzez:

Formy kontaktu z biurem tłumaczeń online

  • Pocztę elektroniczną – każdego dnia większość z nas wysyła jakiegoś maila. Robimy to zarówno w celach prywatnych jak i zawodowych. Gdy pojawi się taka potrzeba pocztę elektroniczną można wykorzystać także w celach tłumaczeniowych. Protlumaczenia.pl obsługują klientów prywatnych i biznesowych. W razie potrzeby możecie nam Państwo dostarczyć cyfrowe kopie swoich dokumentów i ustalić termin realizacji przekładu. Nasza firma to partner, któremu można zawierzyć.
  • Rozmowę telefoniczną – wiele osób zanim coś zleci woli o tym porozmawiać. Dla wszystkich tych z Państwa, którzy preferują kontakt ustny oddajemy do dyspozycji nasze numery telefonów. W każdej chwili możecie Państwo porozmawiać z nami na temat Państwa dokumentów oraz uzyskać cenne rady na tematy związane z tłumaczeniami. Nasza linia czynna jest przez 7 dni w tygodniu przez większość dni w roku.
  • Aplikację Android – oprogramowanie dostępne na platformę Android to specjalny ukłon dla tych z Państwa, którzy są posiadaczami smartfonu lub tabletu. Za jej pośrednictwem możecie Państwo wykonać zdjęcia, a następnie dostarczyć do nas Wasze dokumenty. Na każdą wiadomość otrzymaną w ten sposób odpowiemy przed upływem 24 godzin. Software dostępny jest za darmo w sklepie Google Play i dodatkowo zawiera słownik polsko – niderlandzki , który może się przydać Polakom mieszkającym w Holandii.
  • Kontakt osobisty – Protlumaczenia  działają nie tylko w Internecie, ale również w naszych oddziałach stacjonarnych. Zapraszamy do placówek zlokalizowanych w Bydgoszczy, Świeciu i Grudziądzu. To właśnie tam możecie Państwo dostarczyć Wasze dokumenty w formie papierowej lub odebrać je osobiście. Do klientów spoza województwa Kujawsko – Pomorskiego przekłady dostarczamy wysyłkowo. Nasze dane teleadresowe znajdują się w zakładce kontakt
Formy kontaktu z biurem tłumaczeń online
Formy kontaktu z biurem tłumaczeń online

Jak sami Państwo widzicie istnieje szereg różnorodnych form kontaktu z naszym zespołem. Każda z nich jest tak samo dobra i skuteczna. Zachęcamy do wybrania alternatywy, która będzie dla Państwa najwygodniejsza.  

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz