Darmowa
WYCENA
dokumentów

Jakich dokumentów tłumaczymy najwięcej ?

2019-09-24 Protlumaczenia

Odpowiedź na pytanie, jakich dokumentów tłumaczymy najwięcej nie należy do najprostszych. Wszystko zależy bowiem nie tylko od okresu w danym roku, ale również od Państwa potrzeb, czy zmieniającego się prawodawstwa. Inne rodzaje dokumentów przekładają na język obcy przedstawiciele firm, a jeszcze odmienne osoby prywatne.

Taki stan rzeczy nie jest niczym nadzwyczajnym. W niniejszym artykule postaramy się, pomimo wszystkiego przedstawić najchętniej kupowane przez Państwa translacje. Na chwilę obecną dominują wśród nich:

Jakich dokumentów tłumaczymy najwięcej ?

  • Papiery samochodowe – pomimo poprawy poziomu naszego życia, cały czas gustujemy w autach sprowadzanych z zagranicy. Już nie tylko Niemcy, ale również kraje Skandynawii oraz Holandia czy Czechy, stały się kierunkami poszukiwań nowych pojazdów. Co ciekawe nie kupujemy jedynie wielośladów o wartości stricte użytkowej. Bardzo często nasze biuro tłumaczeń ma do czynienia z dokumentacją od aut zabytkowych.
  • Zaświadczenia – rodzima administracja lubuje się we wszelkiego rodzaju zaświadczeniach. Dokumentują one takie kwestie jak osiągane przez nas przychody, stan posiadania czy nasze uwarunkowania w kontekście wybranych ustaw. Bardzo często trzeba przeprowadzić ich lokalizację, aby udokumentować swój status prawny i wylegitymować się nim zagranicą. Na potrzeby naszych klientów tłumaczymy papiery z Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz wszystkich innych instytucji.
  • Dokumenty rekrutacyjne – dawno minęły czasy, kiedy w poszukiwaniu wakatu udawaliśmy się kompletnie nieprzygotowani. Dziś sytuacja jest już zgoła inna. Nie wyjeżdżamy do pracy jedynie za chlebem, ale także w celu spełnienia swoich ambicji i rozwoju posiadanych kompetencji. Zgodnie z powyższym rośnie popyt na fachowe translacje CV, listów motywacyjnych oraz innych papierów ułatwiających ubieganie się o etat.
  • Dokumenty szkolne – świadectwa, certyfikaty oraz dokumenty potwierdzające ukończone kursy to naturalne uzupełnienie naszego życiorysu. Bardzo często muszą się nimi okazać nie tylko osoby dorosłe, ale także dzieci i młodzież. Wylegitymowanie się posiadanym stopniem edukacji pozwala na kontynuowanie nauki zagranicą i zaprezentowanie posiadanych kompetencji. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty za pośrednictwem Internetu lub podczas wizyty osobistej. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień.
Jakich dokumentów tłumaczymy najwięcej ?
Jakich dokumentów tłumaczymy najwięcej ?

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz