Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Chełm

Tłumaczenia Chełm to nasza propozycja należąca do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W ramach naszego  serwisu wykonamy dla naszych klientów translacje zwykłe, poświadczone i medyczne. Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania dokumentów za przyczyną poczty elektronicznej i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy darmowe kalkulacje kosztów wykonania przekładu.  Na każdą wiadomość odpowiemy w przeciągu jednego dnia. Protlumaczenia.pl to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Chełm

Tłumaczenia Chełm
Tłumaczenia Chełm

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej dziedzinie wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także zrobione w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Chełm – notatka z Wikipedii:

Chełm (biał., ukr., ros. Холм Chołm, niem. Cholm) – miasto na prawach powiatu we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim. Leży 42 km od granicy z Białorusią i 27 km od granicy z Ukrainą w pobliżu przejścia granicznego w Dorohusku. Leży nad rzeką Uherką, lewym dopływem Bugu, jest trzecim co do liczby ludności miastem w województwie.

Chełm położony jest na terenie historycznej Rusi Czerwonej. Miasto królewskie lokowane w 1392 roku, do czasu rozbiorów położone w województwie ruskim. Należało do starostwa chełmskiego w 1570 roku. Chełm uzyskał prawo składu w 1541 roku. Miasto rządowe Królestwa Kongresowego, położone było w 1827 roku w powiecie chełmskim, obwodzie krasnostawskim województwa lubelskiego. Stolica historycznej ziemi chełmskiej, guberni chełmskiej, województwa chełmskiego 1975–1998 i kilkakrotnie powiatu.

Miasto wyróżnia się bogatą historią dawnego styku trzech kultur: polskiej, ruskiej i żydowskiej.

Według danych z 30 czerwca 2019 Chełm w granicach administracyjnych liczył 60 217 mieszkańców (stan na II półrocze 2019 r.).

Chełm – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz