Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Nowy Targ

Tłumaczenia Nowy Targ to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W obrębie proponowanego  serwisu dostarczymy Państwu przekłady zwykłe, przysięgłe i techniczne. Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam papierów za pośrednictwem poczty elektronicznej i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Zapewniamy niezobowiązujące wyceny kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w ciągu jednej doby. Biuro tłumaczeń online to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Nowy Targ

Tłumaczenia Nowy Targ
Tłumaczenia Nowy Targ

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej sferze duże doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także przygotowane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Nowy Targ – notatka z Wikipedii:

Nowy Targ (pełna nazwa: Królewskie Wolne Miasto Nowy Targ, łac. Novum Forum, Neoforum, niem. Neumarkt, słow. Nový Targ) – miasto w województwie małopolskim, siedziba powiatu nowotarskiego oraz gminy wiejskiej Nowy Targ. Główny ośrodek handlowy, komunikacyjny i przemysłowy Podhala.

Miasto królewskie, położone w drugiej połowie XVI wieku w powiecie sądeckim województwa krakowskiego, należało do tenuty nowotarskiej. W latach 1975–1998 miasto należało do województwa nowosądeckiego.

Nowy Targ, potocznie zwany przez górali Miastem, jest historyczną stolicą Podhala. W okresie lokacyjnym miasto nosiło nazwę niem. Neumarkt, zaś w okresie zaboru austriackiego było nazywane przez miejscowych Żydów Naj-Mark (jid. ‏נײַ־מאַרק‎).

Liczący ponad 33 tys. mieszkańców Nowy Targ jest największym miastem Podhala.

Nowy Targ był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Nowy Targ uzyskał prawo składu w 1638 roku.

Nowy Targ – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz