Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Ełk

Tłumaczenia prawnicze Ełk to nasza oferta z zakresu translacji spod znaku Temidy. Do kooperacji zachęcamy firmy i osoby prywatne. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez przez cały tydzień. Zapewniamy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na każdym etapie procesu translacyjnego. Nasz team reprezentują osoby z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Ełk tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Ełk

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Ełk w Wikipedii:

Ełk (dawniej Łek, niem. Lyck i, prus. Luks) – miasto w północno-wschodniej Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim. Największe i najludniejsze miasto na Mazurach oraz główny ośrodek przemysłowy i kulturalny w regionie.

Do 31 maja 1975 i od 1 stycznia 1999 siedziba władz powiatu ełckiego, a od 1992 siedziba rzymskokatolickiej diecezji ełckiej. Miasto zajmuje 3. miejsce pod względem ludności i 4. miejsce pod względem powierzchni w województwie warmińsko-mazurskim. Jest największym miastem współczesnej Polski na ziemiach, które należały do Prus Książęcych, dawnego lenna Korony Królestwa Polskiego.

W latach 1946–1975 miasto administracyjnie należało do województwa białostockiego, a w latach 1975–1998 do województwa suwalskiego.

Ełk na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz