Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Łomża

Tłumaczenia prawnicze Łomża to nasza propozycja z zakresu przekładów spod znaku Temidy. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez przez cały tydzień. Gwarantujemy satysfakcjonujące ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu translacyjnego. Nasz zespół reprezentują filolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Łomża tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Łomża

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Łomża w Wikipedii:

Łomża (wymowa i, łac. Lomsa) – miasto na prawach powiatu w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim, nad rzeką Narew. Miasto zlokalizowane jest na historycznym Mazowszu, stolica dawnej ziemi łomżyńskiej. Łomża to główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy ziemi łomżyńskiej oraz trzecie co do wielkości miasto województwa podlaskiego.

Miasto królewskie Korony Królestwa Polskiego w województwie mazowieckim. Miejsce obrad sejmików ziemskich ziemi łomżyńskiej od XVI wieku do pierwszej połowy XVIII wieku. W latach 1975–1998 była stolicą województwa łomżyńskiego. Od 1 stycznia 1999 roku jest siedzibą powiatu łomżyńskiego. Od 28 października 1925 jest także stolicą diecezji łomżyńskiej Kościoła rzymskokatolickiego.

Według danych z 31 grudnia 2017 roku miasto liczyło 63 092 mieszkańców.

Łomża na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz