Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia prawnicze Śrem

Tłumaczenia prawnicze Śrem to nasza oferta w temacie translacji spod znaku Temidy. Do kooperacji zachęcamy firmy oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy najlepsze ceny i wsparcie na wszystkich etapach procesu tłumaczeniowego. Nasz team reprezentują filolodzy z dużym doświadczeniem. Tłumaczenia prawnicze Śrem tworzą takie przekłady jak:

Spis treści:

Tłumaczenia prawnicze – przekłady o charakterze prawniczym Śrem

 

Tłumaczenia prawne{Miasta}
Tłumaczenia prawne {Miasto

 

Śrem w Wikipedii:

Śrem (niem. Schrimm) – miasto w woj. wielkopolskim, w powiecie śremskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Śrem, jedno z najstarszych miast w Polsce. Położone w kolanie Warty w Kotlinie Śremskiej. Śrem jest lokalnym ośrodkiem usługowo-przemysłowym, a także węzłem drogowym przy szosie Poznań-Rawicz, z miasta prowadzą drogi do Wrześni, Leszna, Głuchowa i Czempinia.
W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do woj. poznańskiego.

Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, należącym do starostwa śremskiego, pod koniec XVI wieku leżał w powiecie kościańskim województwa poznańskiego.

Według danych z 30 czerwca 2016 miasto liczyło 29 979 mieszkańców.

Miasto stanowi centrum administracyjne powiatu – znajdują się tam m.in. starostwo, sąd rejonowy, prokuratura rejonowa, komenda powiatowa Policji i Państwowej Straży Pożarnej.

Śrem na mapie:

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz