Darmowa
WYCENA
dokumentów

7 urodziny biura tłumaczeń

2019-04-03 Protlumaczenia

W tym roku nasze biuro tłumaczeń obchodzi swoje 7 urodziny. Od czasu powstania firmy, wiele zmieniło się w jej działaniu oraz ogólnej organizacji. W dość odległej już przeszłości obsługiwaliśmy jedynie lokalny rynek, oferując przekłady z najbardziej popularnych języków. W miarę upływu czasu nasza oferta stale się poszerzała i dziś liczy ponad 120 kierunków translacji. Nic jednak nie udałoby się osiągnąć, gdyby nie nasi klienci. Dziękujemy Wam za to, że przez cały czas naszego istnienia wspieracie nas nie tylko zleceniami, ale również dobrym słowem. W historii biura tłumaczeń mieliśmy do czynienia z kilkoma zdarzeniami, które były tzw. „kamieniami milowymi”. Zaliczyć do nich można:

7 urodziny biura tłumaczeń. Kamienie milowe w działalności firmy Protlumaczenia.

  • Rozpoczęcie działalności online – po 2 latach od założenia działalności gospodarczej postanowiliśmy wypłynąć na tzw. „szerokie wody”. To wtedy powstała witryna https://protlumaczenia.pl/, której zadaniem było obsłużenie osób mających potrzeby tłumaczeniowe w całym kraju. Do tego czasu skonsolidowała się także nasza kadra. Już nie 5, a 16 języków obcych zagościło na stałe w naszej propozycji sprzedażowej. Wyjście poza tzw. „przestrzeń komfortu” przysporzyło nam wielu nowych odbiorców, którzy są z nami do dziś
  • Aplikacja na urządzenia z systemem Android – sprzedawanie tłumaczeń przez Internet usprawniliśmy tworząc pierwszą w Polsce aplikację dla użytkowników smartfonów oraz tabletów. Oprogramowanie miało swoją premierę na początku 2017 roku i do dnia dzisiejszego jest jedynym tego typu produktem w Polsce. Zapraszamy do jego pobrania z oficjalnej strony Google Play.
  • Znak ”by Protlumaczenia.pl” – rok 2017 oraz 2018 utwierdził nas w przekonaniu, że droga którą obraliśmy jest słuszna. Nasza firma rozwinęła swoje skrzydła i rozwinęła potencjał translacyjny. Dziś biuro tłumaczeń online posiada w swoim portfolio języki, z których może być naprawdę dumne. Należą do niego: norweski, szwedzki oraz niderlandzki. Dla każdej z tych mów założyliśmy odrębną witrynę Internetową opatrzoną logiem „by Protlumaczenia.pl”.
  • Projekt Cities – projekt Cities to najnowsze dziecko biura tłumaczeń. Jego narodziny miały miejsce wiosną bieżącego roku. Zapraszamy do zlecania przekładów mieszkańców oraz firmy z największych miast w kraju. Ze swojej strony obiecujemy rzetelną obsługę oraz konkurencyjne ceny.
7 urodziny biura tłumaczeń
7 urodziny biura tłumaczeń

 

Jak widać biuro tłumaczeń online rozwija się z każdym rokiem. Kto wie, co jeszcze może nas spotkać… Jesteśmy pewni, że życie szykuje dla nas szereg niespodzianek, które staną się Państwa udziałem.

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz