Darmowa
WYCENA
dokumentów

Franczyza w tłumaczeniach

2019-02-11 Protlumaczenia

Biuro tłumaczeń online zaprasza Państwa do podjęcia współpracy franczyzowej i prowadzenia oddziału Protlumaczenia.pl w swoim mieście. Naszym agentom zapewniamy konkurencyjne warunki kooperacji i możliwość uzyskania dodatkowych przychodów. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i poznania szczegółów dotyczących możliwości działania pod egidą naszego przedsiębiorstwa.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie, które uzyskamy od osób, chcących wspólnie z nami tworzyć markę Protlumaczenia.pl. Przypomnijmy, że nasze biuro działa na chwilę obecną w takich miastach jak Grudziądz, Bydgoszcz oraz Świecie i jest otwarte na nowych partnerów. Współpraca agencyjna z naszą firmą to przede wszystkim:

Franczyza w tłumaczeniach

  • Możliwość poszerzenia swojej oferty biznesowej – jeśli szukacie Państwo dodatkowego źródła zarobkowania to przekłady pisemne mogą być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Nasze biuro obsługuje ponad 40 języków obcych przekładanych na 120 sposobów. Bogata oferta, którą będziecie mogli Państwo udostępniać swoim odbiorcom, sprawi że skutecznie odpowiecie na popyt wielu klientów z najbliższej okolicy.
  • Dodatkowe zarobki – partycypowanie w naszym projekcie przekładów pisemnych może być jedynym lub dodatkowym źródłem zarobkowania. Osoby, które podejmą decyzję o współpracy otrzymają możliwość powiększania swoich zasobów finansowych. Naszym partnerom oferujemy najlepsze stawki tłumaczeniowe i możliwość samodzielnego ustalania naliczanych prowizji. Współdziałanie z Protlumaczenia.pl to duża elastyczność podejmowanych decyzji i komfort kooperacji z przedsiębiorstwem, które działa w branży od wielu lat.
  • Promocja w Internecie – biuro tłumaczeń online to firma, która jest bardzo dobrze widoczna w Internecie. To samo możemy więc zagwarantować naszym partnerom. W skład pakietu startowego Protlumaczenia.pl wchodzi witryna WWW oraz jej promocja w wyszukiwarce Google. Nasi specjaliści od marketingu Internetowego zrobią wszystko, aby Państwa biznes był łatwy do odnalezienia, co znajdzie bezpośrednie przełożenie na ilość realizowanych przez oddział zleceń.
  • Wsparcie koordynatorów tłumaczeniowych – podejmując decyzję o współpracy z Protlumaczenia.pl nie pozostaniecie Państwo pozostawieni sami sobie. Nasi specjaliści do spraw obsługi klienta nauczą Państwa jak postępować z klientem i zaspokajać jego potrzeby względem uzyskiwania wysokiej klasy translacji w rozsądnych cenach. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w celu zainicjowania przyszłych relacji biznesowych.

Franchising tłumaczenia
Franchising tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz