Darmowa
WYCENA
dokumentów

Od biura tłumaczeń można oczekiwać więcej

2019-04-30 Protlumaczenia

Wielu osobom biuro tłumaczeń kojarzy się jedynie z pośrednictwem w obrocie przekładami pisemnymi. Nie jest to do końca prawdą. Od firmy świadczącej usługi językowe można oczekiwać więcej niż od pojedynczego filologa.

Wiemy o tym doskonale, stale rozwijając markę Protlumaczenia.pl . Nasze przedsiębiorstwo nie tylko obsługuje sam proces realizacji zleceń, ale również wyróżniają go takie cechy jak:  

Od biura tłumaczeń można oczekiwać więcej. Wyróżniki biura tłumaczeń online.

  • Fachowe podejście do warstwy wizualnej poszczególnych przekładów – dobrze przygotowane tłumaczenia to nie tylko kwestia odpowiedniego przełożenia danych zdań lub zwrotów na język obcy. W wielu przypadkach ich elementarną częścią jest również warstwa wizualna. Dany dokument będzie nieczytelny o ile przy jego sporządzeniu nie zostały uwzględnione takie elementy jak tabele, wykresy czy schematy. Protlumaczenia.pl rozumieją ową zależność i dlatego przygotowane przez nas przekłady przypominają oryginały.
  • Ekspresowe przygotowanie zleceń – w wielu przypadkach tłumaczenia potrzebne są na przysłowiowe „wczoraj”. Z tego typu sytuacją mamy do czynienia tak w życiu prywatnym jak i zawodowym. Nie zawsze i nie wszędzie tłumacze mają wolne terminy i są w stanie obsłużyć Państwa „od ręki”. Protlumaczenia.pl zawsze znajdą czas i sposobność, aby wywiązać się z powierzonych im zadań. Zapraszamy do kooperacji na płaszczyźnie zdalnej oraz stacjonarnie.
  • Wykorzystanie nowoczesnych technologii – Protlumaczenia.pl wykorzystują w swojej pracy nowoczesne technologie. Do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy kilkanaście stron WWW oraz aplikację Android. Dokumenty wymagające tłumaczenia można do nas dostarczyć na szereg różnorodnych sposobów. Na wszystkie wiadomości zawierające załączniki odpowiemy przed upływem 1 doby.
  • Konkurencyjne rabaty – cena to istotny składnik procesu tłumaczeniowego. Protlumaczenia.pl dokładają wszelkich starań, aby spełniała ona oczekiwania naszych klientów. Zapewniamy konkurencyjne rabaty i obniżki stawek uzależnione od liczby stron rozliczeniowych. Na przywileje mogą liczyć taki nowi jak i powracający nabywcy naszych zleceń.
  • Kompetentni doradcy – fundamentem naszego zespołu są osoby, które od lat są związane z branżą tłumaczeniową. Dzięki powyższemu żadne z Państwa pytań nie pozostaje bez odpowiedzi, a proponowane przez nas rozwiązania sprawdzają się w praktyce. Zachęcamy do kooperacji firmy i klientów indywidualnych.
Od biura tłumaczeń można oczekiwać więcej
Od biura tłumaczeń można oczekiwać więcej

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz