Darmowa
WYCENA
dokumentów

Protlumaczenia Cities

2019-02-06 Protlumaczenia

Protlumaczenia Cities to nasz nowy projekt językowy, którego celem jest umożliwienie Państwu skorzystania z usług biura tłumaczeń online. Naszą nową inicjatywę dedykujemy mieszkańcom 88 największych miast w Polsce oraz wszystkich miejscowości przyległych. Niniejsza witryna WWW to odzwierciedlenie naszych faktycznych możliwości w zakresie przekładów Internetowych i duże ułatwienie dla wszystkich tych z Państwa, którzy znają już ten rodzaj translacji.

Pod jedną egidą zjednoczyliśmy prawie 100 tłumaczy z 40 języków obcych, aby dać Państwu możliwość swobodnego zamawiania tłumaczeń bez opuszczania swojego domu lub biura. Protlumaczenia Cities wpisują się w trend ogólnego zapotrzebowania mieszkańców na serwis realizowany w sposób zdalny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która pozwoli Państwu na:

Protlumaczenia Cities – projekt biura tłumaczeń online

  • Uzyskanie tańszych tłumaczeń – nie jest żadną tajemnicą, że usługi realizowane przez Internet mogą być o wiele tańsze od tradycyjnych. Prawidła te doskonale rozumieją członkowie zespołu Protlumaczenia.pl. Brak konieczności wynajmu biura w Państwa miejscowości i mnożenia etatów to możliwość obniżenia jednostkowych kosztów tłumaczenia. Protlumaczenia.pl dochowują w tym zakresie prawideł swojej polityki cenowej, oferując wysokiej jakości usługi w rozsądnych cenach.
  • Skorzystanie z usług profesjonalistów – Protlumaczenia.pl swój potencjał kadrowy budowały przez minione 7 lat. W tym okresie przez nasze biuro przewinęły się dziesiątki nazwisk. Na chwile obecną nasz potencjał tłumaczeniowy osiągnął na tyle wysoki poziom, że możemy polecić nasze usługi najbardziej wymagającej klienteli. Obsługujemy ponad 50 dziedzin wiedzy, wykazując się znajomością słownictwa branżowego.
  • Zachowanie sympatycznej atmosfery współpracy – Protlumaczenia Cities to projekt, który koordynują nasi pracownicy do spraw obsługi klienta. Nie wymagamy od nich sztucznego uśmiechu, lecz staramy się stworzyć takie warunki pracy, aby mogli z zadowoleniem wsłuchiwać się w Państwa potrzeby tłumaczeniowe.
  • Przygotowanie materiałów do druku – nasze biuro tłumaczeń online korzysta z usług grafików komputerowych, dzięki którym Państwa dokumenty zachowują swój pierwotny układ. Nasze przekłady nadają się bezpośrednio do druku i można je wykorzystać we wszelkiego rodzaju publikacjach. Jesteśmy do Państwa usług przez 365 dni w roku.
Protlumaczenia Cities
Protlumaczenia Cities

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz