Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Nowa Sól

Tłumaczenia Nowa Sól to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W ramach naszego  serwisu przygotujemy Państwu translacje zwykłe, przysięgłe i medyczne. Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy darmowe kalkulacje kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Nasza firma to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Nowa Sól

Tłumaczenia Nowa Sól
Tłumaczenia Nowa Sól

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej dziedzinie wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Nowa Sól – notatka z Wikipedii:

Nowa Sól (niem. Neusalz an der Oder) – miasto w Polsce, będące jednocześnie gminą miejską i siedzibą gminy wiejskiej Nowa Sól, zlokalizowane w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, na Wale Trzebnickim, nad Odrą; siedziba powiatu nowosolskiego; wraz z Zieloną Górą i Sulechowem tworzy Lubuskie Trójmiasto.

Według danych z 1 stycznia 2018 Nowa Sól liczyła 39 098 mieszkańców. Jest trzecim pod tym względem miastem w woj. lubuskim – większymi ośrodkami są Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra.

W mieście wytyczono podstrefę Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowa Sól jest członkiem Związku Miast Polskich.

Nowa Sól – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz