Darmowa
WYCENA
dokumentów

Wszystko wraca do normy

2020-05-19 Protlumaczenia

Chciałoby się rzec, że powoli wszystko wraca do normy. Pandemia, która nawiedziła Europę w lutym i marcu bieżącego roku zdaje się powoli wygasać. Nasz rząd luzuje kolejne obostrzenia i można wreszcie poczuć oddech normalności. Z dniem 18.05.2020 otwarte zostały restauracje, a spragnieni konsumenci mogą wreszcie skorzystać z usług kosmetyczek i fryzjerów.

Taki stan rzeczy sprawia również, że ożywia się rynek tłumaczeń. Nasze biura przez ostatnie kilka dni notuje zwiększone zapotrzebowanie na usługi językowe. Z perspektywy prowadzonej przez nas działalności martwią nieco ograniczenia w przemieszczaniu się, które póki co pozostają niezmienione. O ile nie będzie jakiś drastycznych nawrotów i te mają jednak powoli wygasać. Mail od jednej z linii lotniczych świadczy o tym najdobitniej. Jak się okazuje już od 01.07.2020 przewoźnik ten ma w zamiarze realizować loty do wszystkich miast w Europie. W ślad za powyższym rozkręcą się na dobre ruchy migracyjne. Dla tych z Państwa którzy mają w chwili obecnej potrzeby językowe zapewniamy kompleksowe wsparcie w obszarze tłumaczeniowym. Z uwagi na mniejsze obłożenie jeszcze teraz możemy zapewnić Państwu:

Wszystko wraca do normy – powoli wygrywamy z pandemią

  • Szybsze terminy – pandemia sprawiła, że rynek tłumaczeń skurczył się o 40 do 50 %. Wraz z uruchomieniem poszczególnych sektorów trend ten jednak ulega zmianom i w chwili obecnej pracujemy na 70 % swoich mocy przerobowych. Cały czas jednak można z naszej strony liczyć na przekłady, które są realizowane „z dnia na dzień”. Brak kolejek to przede wszystkim komfort załatwienia wszystkiego w przysłowiowym „oka mgnieniu”.
  • Rabaty pandemia nie sprawiła, że nasze koszty pośrednie uległy znacznemu zmniejszeniu. Konieczność utrzymania biura, pracowników oraz całej infrastruktury komputerowej spowodowała, że „ciężko jest związać koniec z końcem”. Tym samym liczymy na Państwa zlecenia i możemy zaoferować jeszcze korzystniejsze stawki. Jeśli więc macie Państwo do przetłumaczenia większy objętościowo dokument to ten czas zaskoczy Państwa niezwykle atrakcyjnymi warunkami współpracy.
  • Wsparcie na każdym etapie kooperacji – podczas pandemii nasi pracownicy pozostali w domach. Większy nacisk kładliśmy u jej początku na tłumaczenia Internetowe. I choć na chwilę obecną każdy z nich jest już na swoim stanowisku to nadal mamy sporo przestrzeni na dopilnowanie tego co jest w tłumaczeniach najważniejsze. Oferujemy poprawne merytorycznie teksty przygotowane w terminach uzgodnionych z Zamawiającymi. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień.

 

Wszystko wraca do normy
Wszystko wraca do normy

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz